Eğitmenler Üyelikler Giriş Ücretsiz Deneme
Menüye Dön Tamamını Temizle

Kendine uygun programı seç, eğitime başla

Kendi planınızı oluşturun

Sana en uygun olan planı seç!

40%

12 aylık

  • 2400 dakika
  • 24 Telafi hakkı
  • Destek
 ₺ 540/ Aylık
20%

6 aylık

  • 1200 dakika
  • 12 Telafi hakkı
  • Destek
 ₺ 720/ Aylık
0%

1 aylık

  • 200 dakika
  • 2 Telafi hakkı
  • Destek
 ₺ 900/ Aylık

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Qarint, bir online dil öğrenme sistemidir. Bilgisayarınızdan veya uygulama aracılığıyla telefonunuzdan bağlanarak yurt dışındaki yabancı eğitmenlerden birebir online İngilizce dersi almanızı sağlar. 

 

Geleneksel dil öğrenme sistemlerinden farkı, kurs yolunda harcayacağınız zamandan tasarruf etmek ve kalabalık sınıflardan kurtulmaktır. Qarint, eğitmen ve öğrenciyi baş başa bıraktığı için öğrenmeyi hızlandırır ve kaçınılmaz kılar.

Şimdi ücretsiz ders alarak bu soruyu sonsuza kadar ortadan kaldırabilirsiniz. Bir Boşnak Atasözü “Yolculuğun önündeki tek engel kapının eşiğidir.” der. Haydi, ilk adımı atın ve İngilizce dünyasındaki seyahatinize başlayın.

Okullarda yıllarca öğrendiğimiz gramer ve kelime bilgisiyle günlük konuşmaları anladığınızı fark edeceksiniz ve kullanacağınız ilk cümle “Aaa ben İngilizce biliyormuşum.” olacak.  Düzenli bir çalışmayla 3 ay içinde kendinizi ifade edebilir seviyeye geleceksiniz.

Her ilerleme bir diğerinden farklı özellikler gösterir. Fakat yapılan araştırmalar, günlük 25 dakika konuşmayla İngilizcenin 3 ayda konuşulabileceğini gösteriyor.

Satın aldığınız paket içeriğindeki "Değişim Hakkı" ile katılamadığınız dersleri yeniden planlayabilirsiniz. Haklarınız bittiğinde ise makul bir ücret karşılığında değişim hakkı satın alabilirsiniz. Fakat dilerseniz dersinizden 10 dakika öncesine kadar rezervasyon saatinizi ücretsiz değiştirebilirsiniz.

Derslere başladığınız zaman, belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci panelinize giriş yapabileceksiniz. Bu panelde, eğitim içeriklerinizle birlikte eğitmenlerden ilerleme raporunuzu talep edebilirsiniz..

Tüm dünyada dil öğreniminde sınıf sistemi miadını doldurmaya başladı. Artık milyonlarca kişi sadece kurs yolunda harcadığı saatleri kullanarak dil öğreniyor. 

 

Siz de Qarint sayesinde muhatap bulamayacağınız sistemler içinde kaybolmaktan kurtulabilir, birebir takip sistemiyle ve ekonomik fiyatlarla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Hayır. Üyeliğini sadece sen istediğinde yenilersin.

Dilerseniz hemen 5 dakika ücretsiz deneme yapabilirsiniz

Ön ödeme olmadan, kredi kartı bilgisi istemeden