Eğitmenler Üyelikler Giriş Ücretsiz Deneme
Menüye Dön Tamamını Temizle

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Qarint, bir online dil öğrenme sistemidir. Bilgisayarınızdan veya uygulama aracılığıyla telefonunuzdan bağlanarak yurt dışındaki yabancı eğitmenlerden birebir online İngilizce dersi almanızı sağlar. 

 

Geleneksel dil öğrenme sistemlerinden farkı, kurs yolunda harcayacağınız zamandan tasarruf etmek ve kalabalık sınıflardan kurtulmaktır. Qarint, eğitmen ve öğrenciyi baş başa bıraktığı için öğrenmeyi hızlandırır ve kaçınılmaz kılar.

Şimdi ücretsiz ders alarak bu soruyu sonsuza kadar ortadan kaldırabilirsiniz. Bir Boşnak Atasözü “Yolculuğun önündeki tek engel kapının eşiğidir.” der. Haydi, ilk adımı atın ve İngilizce dünyasındaki seyahatinize başlayın.

Okullarda yıllarca öğrendiğimiz gramer ve kelime bilgisiyle günlük konuşmaları anladığınızı fark edeceksiniz ve kullanacağınız ilk cümle “Aaa ben İngilizce biliyormuşum.” olacak.  Düzenli bir çalışmayla 3 ay içinde kendinizi ifade edebilir seviyeye geleceksiniz.

Her ilerleme bir diğerinden farklı özellikler gösterir. Fakat yapılan araştırmalar, günlük 25 dakika konuşmayla İngilizcenin 3 ayda konuşulabileceğini gösteriyor.

Satın aldığınız paket içeriğindeki "Telafi Hakkı" ile katılamadığınız dersleri yeniden planlayabilirsiniz. Haftalık hakkınız kadar rezervasyon ayarlamadığınızda bir derse karşılık bir telafi hakkı; rezervasyon ayarlayıp katılamazsanız bir derse karşılık iki telafi hakkınız düşer.

 

Telafi hakkından kazandığınız dersleri ileri tarihlerde ekstra rezervasyonlar ayarlayarak telafi edebilirsiniz. Fakat dilerseniz rezervasyon saatinizden 10 dakika öncesine kadar randevunuzu değiştirebilirsiniz.

Derslere başladığınız zaman, belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci panelinize giriş yapabileceksiniz. Bu panelde, eğitim içeriklerinizle birlikte eğitmenlerden ilerleme raporunuzu talep edebilirsiniz..

Tüm dünyada dil öğreniminde sınıf sistemi miadını doldurmaya başladı. Artık milyonlarca kişi sadece kurs yolunda harcadığı saatleri kullanarak dil öğreniyor. 

 

Siz de Qarint sayesinde muhatap bulamayacağınız sistemler içinde kaybolmaktan kurtulabilir, birebir takip sistemiyle ve ekonomik fiyatlarla İngilizce öğrenebilirsiniz.

Hayır. Üyeliğini sadece sen istediğinde yenilersin.

Subscription

Hesabım sekmesinde üyelik detaylarını kolayca değiştirebileceğin butonlar mevcut.

Üyelik detaylarına göre eğitimin boyunca kullanabileceğin telafi hakların var. Kaç aylık eğitim satın aldıysan, üyeliğin boyunca o kadar hafta telafi hakkı ile eğitime ara verebilirsin.

 

Örneğin; "haftalık 2 ders; 6 ay" paketinde toplam 12 ders telafi hakkı bulunuyor. 12 hakkını derslere katılmayarak kullandığında rezervasyonlu ders dakikalarından kaybetmezsin. Üstelik telafi haklarınla ileriki haftalarda ekstra rezervasyonlar ayarlayabilirsin.

Üyeliğini istediğin zaman iptal edebilirsin. İptal ettiğinde, sistemde kaldığın süre hesaplanarak geri kalan tutar iade edilir. İndirim kampanyalarından yararlanarak kayıt olduysan, indirimler geçerli olmayacaktır ve paketler tam ücret üzerinden hesap edilerek kalan tutar hızlıca iade edilir.

 

İade süreci bankalar tarafından yürütüldüğü için iade şekli ve süresini bankan ile görüşmen gerekir.

Course

Dersler 25 dakika olarak işleniyor.

Dersler sistemsel bir arıza sebebiyle yarıda kesilirse, o dersin yapılmamış sayılır; kredin iade edilir. Bir sorun olduğunu düşünüyorsan destek bölümünden bizimle iletişime geçebilirsin.

Haftalık kullanmadığınız dakikalarınızı plan dahilinde o hafta bitimine kadar kullanman gerekiyor. Sistemimizi, öğrencilerin günlük düzenli olarak eğitim alması üzerine kurduk. Çünkü İngilizce öğrenmede günlük düzenli eğitimler seni başarıya götürecektir.

Herhangi bir sebeple derse katılamayacağında derslerini profililinden iptal edebilir, varsa telafi hakkını kullanabilirsin. Ancak ders iptalinin 10 dakika öncesine kadar yapman gerekir. Daha geç yapılan iptal talepleri geçerli olmayacaktır ve katılamadığında telafi hakkından düşecektir.

Elbette. Eğitmenlerimiz hangi yabancı sınava hazırlanmak istersen sana profesyonel olarak yardımcı olacaklar.

Payment

Ödemelerini, ders programını seçtikten sonra güvenli ödeme yöntemi ile online olarak yapabilirsin. Ödeme yöntemlerimiz Iyzico ile gerçekleşmektedir. 

Kartının internet harcamalarına açık olması gerekmektedir. Bununla birlikte internet tarayıcının (Chrome, Firefox vb.) son sürüme güncellenmiş olması ve VPN programının kapalı olması gerekiyor.

 

Ödeme sayfasındaki tüm bilgileri doğru doldurduğundan emin ol. Bütün bunların doğru olduğundan emin olduktan sonra ödeme işlemini tekrar denemeni öneririz. Umarız bir problem yaşamazsın. Yine de yardıma ihtiyacın olursa destek sayfasından bize ulaşabilirsin.

Üyeliğini dilediğin zaman iptal edebilirsin. Bunun için destek bölümünden bize ulaşman yeterli. Sadece; üyelik iptali yaptığında faydalandığın özel indirimler düşülerek iade yapılmaktadır. 

Elbette. Ödeme yaptıktan sonra "Destek" bölümünden bize ulaşarak fatura talep edebilirsin.

Video Record

Ders videolarını şimdilik kaydetmiyoruz. Gelecekte senin de izlemen ve tekrar kontrol etmen için video kayıtlarını senin için tutmaya başlayacağız.

 

Qarint gizliliğe, kişisel bilgilerine ve bilgi güvenliğine önem verir. Bilgilerin üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz. Gizlilik politikamızı buradan okuyabilirsin

Şimdilik ders video kayıtları tutulmamaktadır. Yakında hesabınla giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan adına tıklayarak açılan menüdeki “Ders Geçmişim” seçeneğinden kolaylıkla ulaşabileceksin.

Technical Problem

Qarint’e giriş yaparken e-posta adresi ve şifreni doğru yazdığından emin ol. Şifreni sıfırlamayı deneyebilirsin. Bunlar doğru olmasına rağmen hâlen giriş yapamıyorsan bizimle iletişime geçebilirsin, sana yardım olacağız.

 

Şifreni unuttuysan buradan yeni şifre oluşturabilirsin.

 

[email protected]

Bağlantı problemi yaşamaman için sistemimizi sürekli kontrol ediyoruz. Bağlantının iyi olduğundan emin olduktan sonra internet hızını kontrol etmeni öneririz. Derslerini bilgisayardan yapıyorsan kablolu internet kullanman, wi-fi kullanıyorsan modeme mümkün olduğunca yakın olman sorun yaşama ihtimalini düşürecektir.

Cihazında kamera ve mikrofona erişim izinlerini açman gerekir. Ayrıca antivirüs programları da görüntü ve sesini engelliyor olabilir; derslerden önce antivirüsü kapatman sorun yaşamaman için iyi olacaktır.

Hâlâ sorun yaşıyorsan bizimle destek bölümünden iletişime geçebilirsin.

Destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz